На великому концерті на одній сцені виступили 17 провідних музикантів України – Усеїн Бекіров, Джамала, Лаура Марті, Ігор Закус, Іванка Червінська, Віктор Павлік, Shanis, Олексій Сагітов, Олександр Муренко, Андрій Воробйов, Армен Костандян, Євген Уваров, Максим Кондратенко, Дмитро Хорошун, Сергій Сидоренко, Богдан Гуменюк і Олександр Мельник. Вперше в Україні вдалося зібрати такий зірковий склад музикантів на одному концерті, – зазвичай така можливість є тільки на масштабних джазових фестивалях.

Крім композицій із альбому, на концерті прозвучали українські народні мелодії з проекту Jazz Kolo Ігоря Закуса і Іванки Червінської, кавери на Чака Хан і Лізу Стенсфілд у виконанні Shanis, Englishman in New York Стінга в інтерпретації Віктора Павліка і його безсмертний хіт "Ти подобаєшся мені" у джазовій обробці. Вперше на цьому концерті разом із Усеїном виступила Лаура Марті, а Джамала і Усеїн – знову разом виконали старовинні кримськотатарські народні пісні у джазовій обробці.

Таміла Ташева, координатор суспільної організації "Крим. SOS":

Я вважаю Усеїна Бекірова один із найкращих клавішників і джазових музикантів України. Це був дивовижний концерт. Крім того, що Усеїн презентував свій альбом, він ще й зібрав на одній сцені не просто своїх друзів, а кращих музикантів України, яких зараз можна послухати лише по одинці. А коли на сцені збирається так багато професіональних музикантів – бути присутніми на такому концерті одне задоволення. Усеїн Бекіров мені близький ще й тому, що він кримський татарин, він грає і обробляє кримськотатарську автентичну музику, накладаючи на джазові мотиви. Я захоплююся ним – людиною і музикантом.

Анатолій Вексклярський, DJ, радіоведучий, музикант:

Найбільше мені в цьому концерті сподобалась колаборація із музикантами. Наприклад, я відкрив для себе Олександра Муренко. Мені весь час казали, що Мурік – класний барабанщик, і ось я нарешті зрозумів, в чому його геніальність. Ще раз впевнився, який чудовий тромбоніст Саїд – Олексій Сагітов, вразив трубач Сергій Сидоренко, саксофоніст Богдан Гуменюк – взагалі вся духова секція. Цим концертом Бекіров довів, що він не тільки один із найкращих джазових піаністів України, але й видатний менеджер, бо зібрати стільки класних музикантів, щоб записати альбом і зіграти його на сцені – це теж треба мати талант.

Усеїн Бекіров і Лаура Марті – Taterrium (2016)

Читайте і слухайте: Сингл з джазовими експериментами Джамали