За словами виконавця Умрихіна, за 10 років існування гурту Анна виросла "з маленької дівчинки у розкішну жінку та артиста". Тепер кожен з них йде своїм шляхом.

До слова Це ще не все, – екссолістка "НеАнгелів" Вікторія Смеюха про виступи гурту після розпаду

Ні для кого не секрет, що цього року гурту Artik & Asti виповнюється 10 років. 10 років з моменту, як я знайшов Аню і створив гурт Artik & Asti. За ці 10 років, Аня перетворилася з маленької дівчинки на розкішну жінку та артиста! Сьогоднішній день, напевно, для багатьох стане сумним, а для деяких навпаки радісним. Відтепер наші шляхи розходяться і кожен йде своєю дорогою,
– повідомив продюсер і виконавець.

Анна Дзюба планує почати свій сольний шлях, а Артем Умрихін продовжить писати пісні, шукати нові таланти і допомагати їм реалізовуватися. Щодо майбутнього гурту Artik & Asti, то проєкт не закривається, а буде працювати в оновленому складі. Про інші деталі стане відомо згодом. Чому Дзюба прийняла рішення піти з гурту, невідомо.

Що відомо про гурт Artik & Asti

  • Колектив був створений у 2010 році. У 2013 році вийшов їх дебютний альбом #РайОдинНаДвоих.
  • З початком окупації Росією Криму та Сходу України, гурт не залишився працювати вдома, а поїхав виступати за кордон, зокрема і в Росію.
  • За останні 8 років Artik & Asti ставали номінантами кількох російських музичних премій та здобували перемоги, серед них "Золотий грамофон", "Муз-ТВ" та інші. Також зірки часто були гостями фестивалів "Нова хвиля", "Жара" і т.д.
  • Анна Дзюба народилась у Черкасах, а Артем Умрихін – у Запоріжжі.