У грудні минулого року британська група з українською кров'ю Bloom Twins завершила англійську частину спільного з легендарними Duran Duran європейського турне. Але отримавши чудові відгуки критиків і публіки, менеджмент обох колективів домовився про продовження спільного туру.

Солістки Bloom Twins українки Аня і Соня Купрієнко — дізналися про італійське турне разом з Duran Duran за кілька годин до свого першого концерту в Україні. Відразу з Києва дівчата полетіли до Італіі, де "з корабля на бал" провели два запальні виступи — на сіцілійському курорті Таорміна та на столичній арені у Римі. Попереду Верона, Флоренція і Мілан.

Нагадаємо, що солістки групи Bloom Twins, які родом з Броварів, днями відіграли концерт світового рівня в Києві. Шоу українських британок відвідали практично повним складом гурти "Океан Ельзи", "Бумбокс", O'Torvald, "С.К.А.Й", Green Grey, Sinoptik і Fontaliza.

У Києві Bloom Twins вперше в Україні представили сучасну інтерактивну технологію FanToAp. В такт з піснями "танцювали" смарфони всіх присутніх глядачів, котрі завантажили у свої пристрої спеціальну програму. Гаджети вібрували, включали вогні і навіть транслювали візуальні заставки і тексти групи. У шоу BloomTwins також використовували потужні екранні технології і 3D-ефекти.

Дуже приємно, що нас, нарешті, почули і оцінили в Україні, — сказала тоді після концерту Соня Купрієнко. Це неймовірно важливо для нас, ми раді і зворушені. І обов'язково незабаром повернемося.

Читайте також: Bloom Twins: ми – британська група, але завжди говоримо, що родом з України