У пост-шоу "Холостячки" всі учасники розповіли про особисте життя. Півфіналіст і фаворит Ксенії Мішиної Андрій Рибак зізнався, що перебуває у стосунках з дівчиною Аліною, почуття до якої виникли до зйомок. Чоловік не став представляти свою обраницю в студії, пояснивши, що вона не публічна особистість, однак зробив це в інстаграмі.

Цікаво Ксенія Мішина розповіла про сварки з Олександром Еллертом в побуті

Андрій Рибак показав свою дівчину

В інстаграм-сторіс радіоведучий опублікував фото в обіймах стрункої брюнетки у звабливій сукні. Пара не показала обличчя на камеру. Схоже, кадр був зроблений під час вечірки в нічному клубі. Ця світлина з'явилась й у профілі дівчини Аліни Смирнової.

Аліна Смирнова – фотомодель. Вона активно веде особистий блог в інстаграмі та ділиться з 19-тисячною аудиторією світлинами з нових зйомок і повсякденного життя. Варто зауважити, що хорошою подругою Аліни є учасниця 10 сезону шоу "Холостяк" Валерія, яка боролась за серце пілота Максима Михайлюка. Крім того, учасники шоу "Холостячка" слідують за дівчиною в мережі. Зокрема, юрист Євген Ковтуненко, який навіть коментує дописи дівчини. Схоже, Андрій Рибак встиг познайомити обраницю з новими друзями.


Учасник Холостячки Андрій Рибак з дівчиною / Фото з інстаграму


Дівчина Андрія Рибака Аліна / Фото Instagram / @smirnovaaalina


Дівчина Андрія Рибака Аліна / Фото Instagram / @smirnovaaalina


Дівчина Андрія Рибака з подругою Валерією / Фото Instagram / @smirnovaaalina

Що відомо про стосунки Андрія Рибака з Аліною

За крок до фіналу головна героїня "Холостячки" Ксенія Мішина дізналась, що фаворит Андрій Рибак йшов на проєкт, перебуваючи в стосунках з іншою дівчиною. Чоловік пообіцяв, що не закохається та піде з шоу самостійно, а тоді повернеться до обраниці. Спочатку до зйомок у реаліті ставився, як до роботи.

Однак вже після першого побачення Ксенія Мішина підкорила Андрія Рибака, і чоловік закохався, не стримавши слово перед Аліною. Він неодноразово заявляв, що любить Ксенію Мішину, все пояснить дівчині та не повернеться до неї. Однак головна героїня не змогла пробачити учаснику і попрощалася з ним до фіналу.


Андрій Рибак і Ксенія Мішина / Фото Instagram / @rybak_sydney

Під час пост-шоу Андрій Рибак зізнався, що після вибуття з "Холостячки" зустрівся з Аліною. Їм вдалось владнати непорозуміння та залишитися разом навіть після гучних фраз чоловіка "Я люблю тебе Ксенія Мішина". Акторка особисто поцікавилася, як швидко пройшли почуття до неї. На це питання Рибак відповідати не став, зазначивши, що зйомки завершились давно, а з моменту їхньої останньої зустрічі минуло багато часу.