На Нацвідборі Євробачення-2022 гурту Our Atlantic зайняв 5 місце. У своїх піснях чоловіки поєднують диско, фанк та соул, надихаючись фанком 70х-80-х років. Зараз музиканти залишили інструменти та кожен бореться на своєму фронті.

До слова Федінчик в теробороні сумує за сім’єю і засуджує колег з Росії: "Пробитися до них неможливо"

Зокрема Олекса вступив у лави територіальної оборони і зараз перебуває на обороні Києва. Записався він туди у перший день повномасштабного вторгнення Росії.


Олексій Биков вступив у лави ТрО на Київщині / Фото з інстаграму гурту

Колеги по гурту теж не залишились осторонь, тому зараз займаються волонтерською діяльністю, аби забезпечити Олексу та його хлопців усім необхідним. Допомогти захисникам вони попросили й на своїй інстаграм-сторінці.

Як ви знаєте, наш драмер Олекса нині боронить Україну у лавах ТерОборони на Київщині. Зараз йому та його загону потрібна допомога, тому ми вирішили почати збір коштів і постаратися забезпечити хлопців усім необхідним, аби мочити русню їм було безпечно і комфортно… Давайте станемо надійним тилом для Олексія і хлопців, що ціною власного життя захищають нас від москальської навали,
– кажуть музиканти.

"У цій війні ми єдині і навіть маленька допомога є важливою у великій боротьбі!" – переконані артисти.


Музиканти з Our Atlantic волонтерять для Олекси / Фото з інстаграму гурту

  • Зазначимо, що у склад гурту Our Atlantic входять: Віктор Байда, Дмитро Бакал, Олексій Биков, Сергій Лисов. Інді-поп гурт з'явився в Умані у 2017 році. Чоловіки виконують пісні англійською та українською мовами.