Під час поїздки до Таїланду, яка відбулась у розпал різдвяних свят, Оля Полякова з гордістю показала результати схуднення своєї доньки Марії. Дівчинка за кілька місяців позбулась кількох кілограмів, відтак постала перед прихильниками зірки зі стрункою талією.

Читайте також: Оля Полякова засвітила стрункі ноги на зйомках: пікантні фото

За словами Олі Полякової, правильне харчування допомогло її доньці схуднути. Окрім цього, дівчинка 2-3 рази на тиждень відвідує заняття pole dance (танцю на пілоні, що поєднує акробатичні трюки, – 24 канал). Одне зі своїх тренувань Марія Полякова показала у своєму блозі.

Перед камерою підліток постала у чорних міні-шортах та топі. Марія Полякова повисла на підвісному кільці, тримаючись тільки однією рукою та ногою.

Окрім цього, дівчинка розкрила свій секрет боротьби із зайвими кілограмами. Вона розписала у блозі, які продукти вживає упродовж дня та в чому себе обмежує.

"Я повністю відмовилася від солодкого, коли було зовсім складно, я брала квадратик чорного шоколаду, або ложку меду... Так само, я відмовилась від всіх гарнірів... Іноді тільки вранці їм мюслі з йогуртом, або кашу. Основна їжа – це м'ясо, риба, морепродукти, овочі у всіх видах, оладки з цукіні, сирна запіканка, сирники, фрукти тільки в першій половині дня... І звичайно, спорт, в моєму випадку – це плавання 2 рази в тиждень, і pole dance – 2-3 рази на тиждень", – розповіла Марія Полякова.