Через таку незрозумілу обкладинку, яку багато експертів музичної індустрії схвалюють та називають справнім відображенням хаосу у новому музичному альбому, родичі Вітні Х’юстон осудили її. У 2006 році покійна Вітні боролась з наркоманією і тоді ж родичі зробили цей знімок.

Читайте також: Каньє Вест приголомшив заявою, що рабство темношкірих – це їх вибір

Так, один з членів сім’ї артистки Деймон Еліот зауважив, що багатьом близьким співачки обкладинка альбому завдала болю. Він хоче почути вибачення від Каньє Веста і просить не використовувати це фото в майбутньому.

"Це абсолютно огидно, дріб'язково і вульгарно. Я просто хочу, щоб він сказав мені, чому він це зробив. Який творчий бік цього? В чому сенс? Це не показує творчості", – заявив чоловік.


Деймон Еліот осудив обкладинку музичного альбому Каньє Веста

В той же час інший родич Х’юстон – племінник Гарі Майкл Х'юстон заявив, що Каньє Вест і Pusha T. мають повне право використовувати це фото, якщо вони цього хочуть.

"Моя думка відрізняється від думки Еліота. Звичайно, люди автоматично хочуть звинуватити музикантів, покласти на них всю провину і звинуватити їх у злих намірах заради популярності. Але якщо цей знімок можна придбати і вони можуть собі це дозволити – це їхнє право", – додав Гарі.

Читайте також: Художники зобразили Каньє Веста кандидатом в президенти

На думку чоловіка, винуватцем цієї ситуації є лише та людина, яка зрадила співачку і потайки зробила цю фотографії в її будинку і продала таблоїдам.

Додамо, що американська співачка Вітні Х'юстон померла у віці 48 років у власній ванній. Ймовірно, перед смертю вона вживала алкоголь та антидепресанти, що спричинило запаморочення в голові. Перед смертю у 2012 році вона довгий час боролась з сильною алкогольною та наркотичною залежністю.