Джамала вирішила заспокоїти тих підписників блогу, які розчарувались після оприлюднення даних екзит-полу. Співачка зазначила, що потрібно зарядитись оптимізмом та вірити у майбутнє країни.

Читайте також: Вибори президента України: як зірки голосували у другому турі

"Для мене оптимізм – це моя власна стратегія. Якщо ви не вірите, що краще майбутнє можливе, ви ніколи не зробите крок, який приведе до нього. Якщо ви вважаєте, що немає надії, її не буде. Обіймаю!" – неоднозначно написала Джамала.

А от перед відкриттям виборчих дільниць артистка наголосила, що у кожного є свій вибір. Таким чином Джамала своєрідно закликала прихильників взяти участь в голосуванні за одного з кандидатів у президенти.

У тебе завжди є вибір: бути фоловером чи бути інфлюенсером; впливати, створювати, направляти чи споживати та слідувати за кимось. Можна бути в натовпі, але не бути натовпом. Ти унікальний! Будь таким!
– заявила Джамала.

У неділю, 21 квітня, в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Наразі на дільницях підраховували голоси виборців та передавали дані у ЦВК. За останніми даними, Володимир Зеленський отримав підтримку у 73,23%, що свідчить про його перемогу на виборах.