У соціальних мережах артисти, актори, телеведучі та світські левиці похизувались ефектними кадрами з виборчих дільниць. Кожен із них закликав своїх прихильників теж взяти участь у виборах президента, наголосивши на важливості цього рішення.

Читайте також: Як Петро Порошенко та Володимир Зеленський голосували у другому турі: фото та відео

Як українські зірки голосували у другому турі виборів – дивіться у цікавій підбірці журналістів LifeStyle 24.

Олег Винник

"Свій громадянський обов'язок перед країною виконав. Бажаю нам злагоди та миру. Вірю у світле майбутнє України. З прийдешніми святами!" – написав Олег Винник, додавши фото у брутальному образі.

Актори "Вар'яти-шоу"

Ще перед президентськими виборами шоумен Сергій Притула повідомив, що голосуватиме не у столиці. Він разом із колегами із "Вар'яти-шоу" змінив місце голосування через заплановані гастролі. З виборчої дільниці гумористи вже поширили фото, на якому постали у виборчій дільниці Закарпатської області.

Катерина Осадча

Телеведуча Катерина Осадча показала прихильникам не сам процес голосування, а обкладинку свого паспорта та ручку, принесену із собою.

Катерина Осадча проголосувала на виборах
Катерина Осадча проголосувала на виборах / Instagram / @kosadcha

Олександр Педан

"Громадянський обов'язок виконано!" – написав телеведучий Олександр Педан під фото з виборчої дільниці.

Потап

А от репер Потап (Олексій Потапенко) доручив кинути бюлетень в урну своєму сину. Саме це фото артист опублікував на офіційній сторінці.

Маша Єфросиніна

"Я піду і проголосую серцем. Мені не байдуже! Хоча б тому, щоб завтра зі спокійною совістю повернутися до важливих справ... І вам раджу!" – написала телеведуча Маша Єфросиніна.

Юрій Горбунов

Телеведучий Юрій Горбунов також не оминув увагою президентські вибори. Перед фіналом "Голосу країни-9" він прийшов на виборчу дільницю столиці, де й віддав свій голос за одного з кандидатів.

Джамала

Співачка Джамала дорогою до виборчої дільниці зняла коротке відео, в якому зізналась, що разом зі своїм чоловіком Сеїт-Бекіром Сулеймановим йде голосувати. Зірка обрала емоджі, щоб закликати прихильників теж зробити свій вибір.

Джамала
Джамала / Instagram / @jamalajaaa

Віктор Бронюк

"Я вже свій вибір зробив", – поділився лідер гурту "ТІК" Віктор Бронюк.

Віктор Гевко

Сергій Сивохо

Ірина Федишин

"Коли я голосувала, моє серце билося швидше! Я дуже хвилююся за нашу Україну! Сьогодні у нас непростий вибір! З Богом"

Слава Камінська

"Вперше у житті проголосувала! Довго думала, сподіваюся, що зробила все правильно. Пишаюся собою!" – здивувала зізнанням солістка гурту "НеАнгели" Слава Камінська.

Святослав Вакарчук

"Коли ми дізнаємось прізвище президента, нам треба зосередитись на тому, щоб ті обіцянки, ті пункти із програми, слова перед виборами були виконані... Дуже важливо сьогодні демонструвати відповідальність, бо вона допоможе не тільки змінювати країну, але й зберегти її... Адже вороги – не ті, хто голосує не так. Вороги – ті, хто хоче знищити нашу державність", – зазначив Святослав Вакарчук.

Оля Полякова

А от співачка Оля Полякова під час виборів заявила, що "нас врятує тільки чудо".

Ольга Фреймут

"З Богом", — написала телеведуча Ольга Фреймут, показуючи, як кидає бюлетень в урну для голосування.