Відомий український співак Дзідзьо (справжнє ім'я – Михайло Хома) поділився, що спершу був досить довірливим. Він розповів, як втратив велику суму грошей через аферистів.

Читайте також Ірину Федишин "розвели" на гроші: на яку суму збідніла співачка

Як Дзідзьо постраждав від шахраїв

Артист зізнався, що пожертвував гроші для малюка, якому начебто була потрібна фінансова допомога.

Мене розводили на гроші. Маніпулювали тим, що народилася дитина. Позич спочатку одну суму, потім другу, потім вдвічі більшу. Це великі гроші навіть для мене були, але я повівся. Адже якщо я дам, то дитина буде жити. Я віддав, щоб урятувати життя дитини,
– розповів музикант.

Люди, які просили гроші у Дзідзьо, були його прихильниками. Те, що вони його обманули, було несподіванкою для співака.

"Вони були дуже близькі у фан-клубі, і мене так розвели декілька разів. Тому тепер гроші не позичаю", – підсумував чоловік.

Українські зірки, які ставали жертвами аферистів

  • "Холостячка" Злата Огнєвіч емоційно зізнавалась, що від її імені обдурили відомий бренд. Шахрай взяв передоплату за рекламу, представившись менеджером співачки.
  • Дружина Сергія Бабкіна Сніжана втратила сторінку в інстаграмі через афериста. Невідомий чоловік вкрав її акаунт, змінив фото, назву й опис профілю. Згодом зіркова дружина повернула свій блог.
  • Світлана Тарабарова розповідала, що шахраї від її імені проводили "розіграш". Вони забирали у довірливих людей гроші і їхні сторінки.