Відомий український радіоведучий Слава Дьомін працює в ефірі вже 20 років. За свою кар’єру він переживав різне. Наприклад, пів року тому зі Славою сталося те, чим він за лаштунками шоу "Хто зверху?" (Новий канал) поділився з багрянцем на обличчі.

Читайте також Слава Дьомін розповів, чи має нові стосунки після розлучення

За словами ведучого, він вперше випадково не вимкнув свій мікрофон під час музичної паузи. Він каже, що коли працюєш у прямому ефірі на радіо та сидиш за пультом, всі рухи стають автоматичними. І коли він двома пальцями виключав два мікрофони, то з одним із них – промахнувся. Він вимкнув лише мікрофон своєї колеги Тані, а свій – ні.

Оскільки в нас пауза, то ми, за звичкою, почали бурхливо, смачно, з нецензурною лексикою щось обговорювати. І от у певний момент я зрозумів, що ми не чуємо музику з колонок. А в нас завжди при вимкненні мікрофонів вмикається звук на всю студію. Тут до мене дійшло…
– зізнався Дьомін.


Слава Дьомін у шоу "Хто зверху?" / Фото пресслужби "Нового каналу"

Що цікаво, коли він усвідомив, що відбувається, то не вимкнув свій мікрофон, а просто затулив рота рукою і сидів шокований 20 секунд.

"На щастя, радійні мікрофони ловлять звуки, лише коли ти говориш чітко в них і дуже близько, тож нашої розмови не було чути крізь музику. Ми переслухали запис ефіру і заспокоїлися. Але цю ситуацію, яка сталася на двадцятому році моєї кар’єри, я запам’ятав назавжди", – додав телеведучий "Люкс ФМ".


Слава Дьомін з Тіною Кароль у студії "Люкс ФМ" / Фото з інстаграму радіо