Також в інстаграмі дизайнер пояснив, як варто діяти, якщо немає можливості спуститися в укриття і потрібно ховатися у квартирі.

Зверніть увагу "Хай обіср*ться": Леся Нікітюк попросила хакерів Anonymous вмикати сирени в Росії

Чому важливо не ігнорувати повітряну тривогу

Андре Тан зауважив, що найчастіше сповіщення про тривогу ігнорують у великих містах, де наразі немає бойових дій. Здебільшого, це західні та центральні області. Навіть у Києві не всі громадяни користуються бомбосховищами.

"Повітряна тривога – гарант того, що якийсь снаряд уже був випущений по вашій області або місту. Це не попередження або залякування. Спеціально навчені люди сидять 24 години на добу біля монітора, спеціально, щоб дати вам кілька хвилин фори. Ніхто не знає, чи спрацює ППО, чи зіб'ють снаряд, але якщо навіть його зіб'ють, то яка гарантія, що уламки не впадуть прямо на вас", – наголосив Андре Тан.

Модельєр наголосив, що після того, як увімкнули сирени, необхідно швидко, але акуратно спуститися в сховище чи підвал. Якщо такої можливості немає, то можна сховатися в квартирі. Безпечним місцем буде глиб квартири.

Треба бути захищеним опорними стінами. Також можна лягти у ванну. Багато людей зараз ігнорують сирену. Так працює психологія: поки не торкнулося нас особисто, ми не будемо повною мірою усвідомлювати небезпеку. Українці, будьте уважні та реагуйте на кожну сирену!
– наголосив Андре Тан.

Сирени
Андре Тан / Фото з інстаграму дизайнера

Текст публікації Андре Тана:

Одна з головних помилок під час війни! Особливо стосується великих міст, де зараз ведуться активні бойові дії. Не важливо, де ви: у Вінниці, Львові чи моєму рідному Києві, запам'ятайте раз і назавжди: ігнорувати сирену небезпечно для життя!

Поясню: повітряна тривога – гарант того, що будь-який снаряд вже випустили по вашій області чи місту. Це не попередження чи залякування. Спеціально навчені люди сидять 24 години на добу біля монітора спеціально для того, щоб дати вам декілька хвилин фори. Ніхто не знає, чи спрацює ППО, чи зіб'ють снаряд. Але якщо навіть його зіб'ють, то яка гарантія, що уламки не впадуть прямо на вас?

Якщо ви почули сирену, потрібно терміново реагувати: в ідеалі, звичайно, спуститись у притулок чи підвал. Розумію, чи не завжди є можливість це зробити, особливо якщо у вас є маленькі діти. Тому пройдіть вглиб квартири, щоб бути захищеним опорними стінами, або ж ляжте у ванну.

На жаль, багато людей зараз ігнорують сирену. Так працює психологія: поки не торкнулося нас особисто, ми не будемо повною мірою усвідомлювати небезпеку.

Українці, будьте уважні та реагуйте на кожну сирену! Пересилайте знайомим, адже, можливо, цей пост врятує комусь життя! Слава Україні!