Популярна українська співачка Руслана та її чоловік Олександр Ксенофонтов майже ніколи не розповідають про особисте життя. Та днями зірка зробила неочікуване зізнання.

Читайте також Дружина Павліка зізналась, що діти чоловіка не відвідували молодшого брата

Руслана зізналась про найзаповітнішу мрію

Знаменитість взяла участь в одному з популярних шоу, де перевтілилась у Мавку. Знявши маску, співачка натякнула на свою вагітність.

Ви думали, що знаєте мене, та ви не знали, що знімаючи маску, Мавка готує свій секрет, свій сюрприз. В мене є Лукаш, але він мене ще ніколи в житті не образив. І саме його я так сильно полюбила, що найзаповітніша мрія Мавки – мати дитину. Це шоу дає можливість зняти маску з серця,
– заінтригувала Руслана.

Судді проєкту побажали зірці втілити в життя свою мрію, а дехто вже й привітав з вагітністю. Однак Руслана так і не зізналась, чи справді вагітна.

У шоу "Сніданок. Вихідний" виконавиця прокоментувала свої слова. Вона підкреслила, що зробила таке зізнання не для піару, адже ця тема є дуже інтимною для неї.

Це не інтрига, це крик душі. Зараз я хочу звернутися до всіх дівчат: немає нічого в цьому житті сильнішого, ніж дати життя. Не можна бути самотньому, не можна нікому не належати, лише зорям,
– заявила зірка.

Руслана додала, що майже завжди всю енергію віддавала іншим людям, шанувальникам, роботі, й не задумувалась про материнство. Та чи справді співачка вагітна – невідомо.


Руслана з чоловіком / Фото з інстаграму Руслани

Шлюб Руслани

  • 28 грудня 1995 року співачка одружилась з музикантом Олександром Ксенофонтовим.
  • Руслана зізнавалась, що подружжя пережило чимало кризових моментів. Однак вона переконана, що знайшла саме "свою" людину, з якою повинна бути разом.
  • Також зірка розповідала, що щоб їй завагітніти, то слід відмовитися від сильних фізичних навантажень. Вона додала, що чим менше буде говорити про дітей, тим більше їх у неї буде.