Знаменита співачка і переможниця "Євробачення" Руслана Лижичко та музикант Олександр Ксенофонтов одружилися ще до шаленої популярності артистки. У понеділок, 28 грудня, їхньому міцному союзу виповнилось 25 років. Зірка привселюдно привітала коханого з річницею шлюбу, опублікувавши зворушливий допис в інстаграмі.

До теми У дусі свят: Руслана представила різдвяний музичний фільм "Чарівна Пісня"

Руслана привітала чоловіка з 25-річчям шлюбу

Попри те, що зіркова пара не надто охоче виставляє стосунки на публіку, срібне весілля – хороший привід нагадати одне одному про сильні почуття. Руслана перед 18-тисячною аудиторією зізналась, що чоловік подарував їй неземне кохання, а чверть століття з ним промайнула дуже швидко.

Сьогодні 25 років, як ми з Олександром одружилися. 25 років злетіли, як мить. Кохання справді може бути неземним, – написала Руслана.

Талановита співачка присвятила коханому романтичний вірш: "Сонце моє! Дякую тобі, за те, що ти є у цьому світі. За те, що ти є у моєму серці. За те, що ти став моєю тінню, щоби я стала світлом".

Архівні фото Руслани з розпису

Співачка показала шанувальникам, як одружувалась з Олександром Ксенофонтовим 28 грудня 1995 року. Чорно-білі фото з РАЦСу з'явились в мережі вперше. На них 22-річна співачка одягнена в довге пальто, теплий светр з коміром і піджак. Наречений також обрав светри, а наверх накинув темну жилетку.

На архівних фото закохані обмінюються обручками, які парі подають з блюдця. Молодята не приховували свого щастя від пам'ятного моменту та щиро усміхались на камеру.

Руслана розписується з чоловіком
Руслана розписується з чоловіком / Instagram / @ruslana.lyzhychko

Руслана розписується з чоловіком
Руслана розписується з чоловіком / Instagram / @ruslana.lyzhychko