Україна може відмовитись від Євробачення-2017

Міністр фінансів Олександр Данилюк допускає можливість відмови України від проведення конкурсу. Аргументує він це надто високими витратами на організацію. Натомість віце-прем’єр Павло Розенко переконаний у протилежному.

Однак, українці поки все ж готуються прийняти Євробачення-2017. Зокрема, в НТКУ уточнили, коли почнуть підготовку і оберуть місто-господаря, а Мінкульт назвав "ідеальні" місце та ведучого.

Чиїм є Крим по-італійськи

У Регіональній раді Венето (північно-східного регіону Італії з центром у Венеції ) більшість депутатів проголосували за визнання Криму частиною Росії та закликали італійський уряд скасувати санкції проти РФ. Відтак керівництво регіону може тепер вести роботу з італійським урядом і парламентом щодо перегляду відносин між Росією і Євросоюзом.

Річниця депортації кримських татар

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Зокрема, пам’ятні заходи відбулися на Майдані незалежності в Києві.

Оригінально вшанували пам’ять жертв депортації й київські студенти. Не забули про річницю й депутати Канади, які організували видовищний флешмоб.

Читайте також: Репресії кримських татар: що спільного між депортацією та життям в окупації

До слова, президент України Петро Порошенко вважає себе кримським татарином.

Відео дня: Як російській журналістці засадили ляпаса в Парижі

Журналістці російського пропагандистського каналу Russia Today дали ляпаса просто під час прямого ефіру, де вона розповідала про протести в Парижі.

Анонс

19 травня Україна святкуватиме День вишиванки. З цієї нагоди в Києві планують створити живий ланцюг єдності.