Про це Данилюк написав у своїй колонці на "Економічній правді".

"Через специфіку своєї роботи я повинен думати про бюджет. Я закликаю тверезо оцінити можливості і вигоди Євробачення і нагадую, що проект повинен бути фінансово обґрунтованим. 1 мільярд гривень (сума, яку назвали експерти) – це величезна сума. Зрештою, світ знає п'ять прикладів передавання права на проведення конкурсу. Наприклад, Франція у 1960 році передала його Британії", – зазначає він.

Читайте також: Що означає перемога на Євробаченні? Політика чи мистецтво в аналізі спеціалістів

Міністр додав, що, якщо Україна таки проведе конкурс, то треба сформулювати, "чому ми це робимо, і яка користь від цього для держави".

Ми очікуємо від міст (які хочуть приймати у себе Євробачення) не тільки доброї волі на проведення, але й пакета інфраструктурних проектів, на які ми будемо залучати кошти інвесторів та донорів,
– додав Данилюк.

Також міністр повідомив, що при Кабміні створять проектний офіс, який займеться підготовкою до міжнародного пісенного конкурсу і запевнив, що підготовка пройде прозоро і під контролем громадськості і волонтерів.

Нагадаємо, 14 травня у фіналі Євробачення перемогла українська співачка Джамала з піснею "1944". Друге місце зайняла Австралія, трійку лідерів замикає Росія.