Українська артистка Настя Каменських поділилась новими фотографіями на особистій сторінці в інстаграмі. Вона поділилась думками про підсумки року.

Дивіться також Мене мучили докори сумління, – Злата Огнєвіч розповіла, чи святкуватиме Новий рік

Настя Каменських заявила про переоцінку цінностей

Співачка показала світлини з Лондона, де вона постала біля пам'ятника Володимиру Великому. Зірка прогулялась містом без чоловіка. Вона позувала у стильному повсякденному образі – у світлих широких джинсах та бежевому пальті. Настя доповнила образ масивним й теплим білим шарфом, рукавичками та сумкою карамельного кольору. Зірка звично вклала волосся й зробила легкий макіяж.


Настя Каменських / Фото з інстаграму зірки

У підписі до фото Каменських роздумувала про підсумки року. Вона поділилась, що через війну відбулась переоцінка цінностей.

Та сьогодні все те, що раніше мало значення – здається, втратило будь-який сенс. А дуже прості та банальні раніше речі, які багато хто з нас приймав за належне – отримали нову цінність. Мабуть, кожен зрозумів, що найдорожче – це наше життя та рідні поруч,
– поділилась Настя Каменських.

Співачка додала, що кожен новий день – це дар, який треба цінувати. Тому вона вдячна за можливість жити й творити. "І я точно знаю, що жоден з нас не буде вже ніколи таким, як раніше. Ми всі будемо кращими, ми вже кращі".

Настя Каменських / Фото з інстаграму зірки

  • Додамо, у мережі все частіше обговорюють розлучення Насті Каменських і Потапа. Зіркова пара вже давно не з'являлась разом на публіці й не показувала спільні фото. Всі плітки вони лише підігрівають неоднозначними дописами.
  • Нещодавно Настя Каменських привітала українців з Різдвом. На святковій світлині зірка знову постала сама, хоч раніше зверталась до підписників разом з чоловіком.