З мамою Дана Балана Тіна Кароль познайомилася 2020 року на зйомках "Голосу країни". Схоже, вони досі на зв'язку, адже артистка тепло представила її перед великою публікою в Кишиневі, а заразом знову підігріла чутки про роман з молдавським співаком.

До теми У шкіряному костюмі з корсетом: Тіна Кароль вразила ефектним образом у Молдові

Мама Дана Балана на концерті Тіни Кароль

Ну і красень, найкращий мужчина на світі після сина… Мама Люда, мама Дана Балана сьогодні в залі. Людмило, ви красива, надихаюча. Ви народили красеня – благородного, чесного, браво,
– заявила Тіна Кароль зі сцени.

Після цих слів Людмила підійшла до сцени з великим букетом у патріотичній жовто-синій обгортці, а артистка хоч і була в розкішній вечірній сукні, але спустилася на коліна, щоб обійняти й поцілувати жінку. Вони навіть встигли щось обговорити, тримаючись за руки.

"Виняткове шоу минулої ночі в Кишиневі! Тіна Кароль привезла нам частинку серця України! Ми віддали їй частинку свого серця. Браво тобі, Тіно! Браво, Україно", – прокоментувала Людмила Балан у своєму інстаграмі.

Тіна Кароль з мамою Дана Балана / Фото з інстаграм-сторіс співачки

У коментарях їх одразу ж охрестили невісткою та свекрухою:

  • "Невісточка і свекрушенька. Красиві у вас стосунки, дякую, що прийшли підтримати";
  • "Щастя всій вашій великій родині";
  • "Ну все, тепер на всіх законних підставах фан-дім Дантіна перетікає у фан-дім Людтина. Ви неймовірні, немов найкращі подружки. Любимо вас";
  • "Дуже хотілося б побачити Дана Балана. Людмила й Тіна, ви неймовірні";
  • "Дві співучі пташки! Я захоплююсь і люблю вас! Дякуємо молдовському народу за допомогу".