У новому інтерв'ю народна улюблениця поділилася враженнями від мандрівки, яку влаштувала напередодні 36-річчя. Тіна Кароль не має шаленої любові до розміреного пляжного відпочинку на райських островах. Минулого року вона подорожувала Карпатами, а на початку 2021 року наважилася полетіти до Африки. З сином вони обрали найцивілізованішу країну континенту – Намібію.

Цікаво Буду плакати, але не на похороні: Тіна Кароль відповіла Поляковій після заяви про "плакальницю"

Як Тіна Кароль відпочила в Намібії з сином

Співачка зізналась, що вона була в захваті від різноманітних ландшафтів. Лише в одній країні вони змогли насолодитися бурхливим океаном, піщаними дюнами та дикою природою. На власні очі Тіна Кароль і Веніамін бачили гібонів, жирафів, слонів, фламінго, гепардів та інших звірів, яких в Європі є хіба в зоопарках.

Екстримальна сімейна відпустка тривала всього 12 днів. Однак за цей час зірка з нащадком встигли побачити всю Намібію та влаштувати безліч ефектних фотосесій. Схоже, незабаром співачка поділиться з 1,7-мільйонною публікою новими захопливими кадрами.

Це найцивілізованіша частина Африки. Це різний ландшафт – від океану, загублених кораблів до дюн, ми там зробили цілу фотосесію. 12 днів ми були в машині, ми подорожували цілою країною,
– поділилась Тіна Кароль.

Тіна Кароль про відпочинок в Намібії: дивіться відео онлайн