Згідно з християнськими повір'ями, коли падає хрест з церкви – це до великої біди. Проте Тіна Кароль разом з небайдужими українцями змогли знайти 34-метровий кран для встановлення хреста та отримати на це дозвіл.

До слова Я боротимусь за правду, – Тіна Кароль вийшла на антивоєнний мітинг у Варшаві

"Коли падає хрест, то це до великоï бiди. Нехай сьогоднішнє встановлення хреста на місце стане символом миру та змiцнить нашу вiру. Дякую Василеві Рахмайлову, чия компанія не побоялася куль в столиці і дала нам кран, людей. Дякую бізнесмену Михайлу Царенко, українській художниці Оксані Фурса, адвокату Ганні Коновалової, компанії "Металева покривля", які відстоювали можливість встановити хрест на місце. Українці – ви неймовірні", – написала Тіна.

Варто додати, що така ініціатива була особливо небезпечною, адже після постійних обстрілів Києва в мережі з'явилась інформація, що росіяни хочуть знищити Софію Київську.

Раніше Тіна Кароль молилась в монастирі за мир України, як тільки-но розпочалась війна в Україні. Вона просила росіян зупинити вогонь. Згодом вона вийшла на антивоєнний мітинг у Варшаві.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!