Довгий час ходять чутки про романтичні стосунки між Тіною Кароль та Даном Баланом. Жінка ще більше заінтригувала мережу, адже в новий альбом української співачки "Найти своих", що вийде 18 вересня, увійдуть телефонні розмови з Даном. Уривок з неї жінка опублікувала на сторінці у фейсбуці.

Цікаво Який патріот майбутнього: Alina Pash презентувала новий альбом Amerikraine Dream

Артистка опублікувала 15 секунд телефонної розмови з Даном Баланом, чим розбурхала мережу. Це залишається основною інтригою альбому. Про що піде далі мова після невеликого уривку розмови, та які також бесіди будуть оприлюднені, фанати зможуть почути через тиждень.

18 вересня вийде сьомий альбом Тіни Кароль "Найти своих". А також, окрім нових пісень у ньому, шанувальники зможуть почути вірші, прочитані співачкою.

Нагадаємо, що на обкладинці довгоочікуваного альбому зображена скульптура Тіни Кароль. Шедевр створював український скульптор Володимир Цісарик. Як він висловився, цей витвір – це поєднання легких форм і сильних ідей. Також він зазначив, що він з Тіною дуже схожі. Тільки вона створює звук у часі, а він – форми в просторі.


Скульптура Тіни Кароль, що стала обкладинкою її нового альбому / Instagram / @tina_karol