Популярна українська співачка Тіна Кароль презентувала обкладинку майбутнього альбому "Найти своих", реліз якого відбудеться 18 вересня цього року. На ній зображена скульптура співачки. Обкладинкою Тіна поділилась на сторінці в інстаграмі.

До теми Настя Каменських розповіла, чого найбільше боялась на зйомках кліпу A Huevo

Обкладинкою альбому став витвір мистецтва Володимира Цісарика, українського скульптора. Він зазначив, що коли створював скульптуру, то надихався творчістю Тіни Кароль. Вона символізує стійкість духу і крихкість буття. Портрет співачки, який обрамлюють крила, говорить про те, що людина може вистояти і на дуже тонкому крилі, якщо її дух буде наповненим.

Я хотів створити щось легке і повітряне, щоб воно ледь торкалося землі. У нас з Тіною схожі творчі ідеї: тільки в неї вони виражені звуком у часі, а в мене формами в просторі – це легкість і сила. Легкі форми й сильні ідеї. Тіна Кароль – особлива співачка, яка одночасно є і музою, і творцем,
– зізнається Володимир Цісарик.

Тіна Кароль
Обкладинка сьомого альбому Тіни Кароль / Instagram / @tina_karol

Обкладинка альбому, як зазначила співачка, є унікальним поєднанням двох різних мистецтв: скульптури і музики, каменю і повітря.

"Найти своих" – сьомий студійний альбом Тіни Кароль, що присвячений 15-річчю музичної діяльності. Реліз запланований на 18 вересня.