28 квітня для Тіни Кароль по-особливому сумний день. Рівно 8 років тому з життя пішов її продюсер та коханий чоловік Євген Огір. Щороку виконавиця вшановує пам'ять чоловіка та інколи ділиться його архівними фотографіями.

Дивіться також У халаті з глибоким декольте: Тіна Кароль презентувала відео на пісню "Красиво"

Тіна Кароль показала фото коханого

В інстаграм-сторіз артистка оприлюднила світлину, де зображений Євген. Чоловік мило усміхався, дивлячись в камеру. На руках він тримав маленького сина Веніаміна та годував його з дитячої пляшечки.

Така світлина зворушила мережу. Кароль не лише поширила фото, а й з ніжністю підписала його: "Ти усміхаєшся мені у вічності. Я належу тобі в безмежності".


Покійний чоловік Тіни Кароль з сином / Скриншот інстаграм-сторіз Тіни Кароль

Історія кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра

  • Співачка познайомилася з майбутнім чоловіком у 2007 році. Доленосна зустріч відбулася на телеканалі М1. Спершу продюсер навіть не звернув уваги на Тіну, а вона дуже розгубилася, побачивши Євгена, та засоромилася.
  • Згодом Євген став продюсером Кароль та допомагав їй будувати музичну кар'єру. За час співпраці зав'язався роман.
  • Стосунки розвивалися стрімко. Вже в січні 2008 року закохані розписалися в РАЦСі, а пізніше влаштували романтичну церемонію на Мальдівах.
  • 15 червня того ж року вони обвінчалися в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.
  • В листопаді 2008 року у подружжя народився син, якого назвали Веніаміном.
  • Проте у 2013 році все змінилося. Євген тривалий час боровся з раком шлунку й не зміг подолати його. 28 квітня чоловік пішов з життя.