Українська артистка Тіна Кароль у новому інтерв'ю розповіла про сина Веніаміна, якого народила у шлюбі з продюсером Євгеном Огіром. Зокрема, зірка поділилась рідкісним описом свого рідного хлопця.

Дивіться також У роковини смерті чоловіка: Тіна Кароль оприлюднила зворушливе фото з сином

На кого схожий син Тіни Кароль

Співачка зізналась, що 12-річний Веніамін має доволі гострий гумор. Схожий він як на зіркову матусю, так і на свого батька.

Він – класний. Він – мій. Він – татів. Люблю його шалено,
– розповіла Тіна Кароль.

Знаменитість додала, що її улюблене спільне заняття з сином – тролити один одного. Схоже, що почуття гумору Веніамін перейняв саме від мами.

Тіна Кароль про сина: дивіться відео онлайн

Чим займається син Тіни Кароль

  • Веніамін навчається у Великій Британії, у престижному британському навчальному закладі на окраїні Лондона Repton Preparatory School.
  • Зауважимо, що рік навчання сина Тіні Кароль обходиться майже в мільйон гривень.
  • Веніамін не живе в гуртожитку закладу, а в українській родині. Про це подбала артистка, адже хотіла, щоб син перебував в українському середовищі.
  • Син Тіни Кароль обрав свій напрям, який би хотів вивчати – це музика. Хлопець грає на фортепіано і барабанах, займається фехтуванням і регбі.
  • Раніше хлопець розповідав, що навчання дається йому неважко, він швидко знайшов друзів та зміг адаптуватись у чужій країні.