Львівський блогер Ніколас Карма, який розпитує стильних перехожих про вартість їхнього образу, зустрів Тіну Кароль. Співачка днями побувала у Львові та виступила з концертом.

До слова Тут продавала насіння, – Тіна Кароль показала свою школу та рідний дім в Івано-Франківську

Скільки коштує вбрання Кароль

Виконавицю підловили на вулиці у лаконічному повсякденному образі. Вона показалась публіці у темно-синіх лосинах за 1000 гривень та сірому лонгсливі від Skims теж приблизно за 1000 гривень.

Тіна Кароль похвалилась кросівками Adidas до 3 тисяч гривень і рюкзаком м'ятного кольору від британського бренду Hunter. Це була найдорожча деталь її образу – зірка придбала його за 200 євро (близько 7600 гривень).

Всі кошти – це сценічні вбрання. А по життю я гублюсь. Я намагаюсь загубитися у просторі й в натовпі. Коли настала війна, я взагалі забула, що таке брендовий одяг, саме покупка. Є колаборації,
– розповіла артистка про свої вбрання.

Тіна Кароль не доповнювала свій образ аксесуарами: "Я не ношу годинників взагалі. Не відчувати часу – в цьому є романтика якась". Вона зібрала волосся у низький хвіст та зробила легкий макіяж.

Скільки коштує look Тіни Кароль: відео

Підписники Ніколаса Карми по-різному відреагували на доволі скромний образ співачки. Хтось похвалив зірку за відсутність пафосу, а хтось називає відео постановою.

  • "Боже, така відома зірка виглядає в тисячі раз простіше за тих фіф з сумочками по 5 тисяч доларів! Дуже приємна і мила";
  • "Хто працював з нею – знає, що то за людина. Вона дуже жорстка і зверхня. На камеру така "своя". Думаю, це до Ніколаса її pr постукало, бо він зараз на топі. Весь образ продумано, професійний мейк";
  • "Типу випадково. Типу так по-скромному";
  • "Це той момент, коли маєш гроші, але не тратиш тисячі євро на шмотки, бо ти розумна людина! Клас!";
  • "Народ, це ж постановочна зйомка! Відповідно й одяг. Чи ви думаєте він її випадково зустрів?";
  • "Людина, яка працює з дитинства та всього добилася сама: просто одягнула рандомні кросівки та лосини, нічого не купляє, тому що в країні війна. Київські дівчата, яких ніхто не знає та невідомо як хтось їм на це заробив: півтора мільйона, а що такого, да, війна, але ми продовжуємо жити".