Якщо в перший день Atlas Weekend піротехніки в шоу Тіни Кароль було небагато, то другого дня її кількість збільшили заради ефектнішого номеру. Жодна репетиція не проходила з нею, тому команда не змогла передбачити, що під час виконання пісні "Лодочка" артистка опиниться в диму.

Варто знати Це його не вб'є, – Тіна Кароль відповіла на критику щодо виступу з пітоном

За словами зірки, їй було складно дихати, не те що співати. Тоді вона перебувала на рухомій платформі над сценою та виконувала треки сидячи, як того вимагала постановка. У той момент Тіна Кароль не розуміла, що їй треба просто встати і дихати повітрям вище.

Я опинилася в диму чадного газу. Я просто за ковтками повітря тягнулася. Тобто, це як в диму чадного газу при пожежі опинитися,
– приголомшила співачка.

У другий день Atlas Weekend зірка пройшла випробування не лише чадним газом, а й дощем. Через зливу її гримерку повністю затопило.

"Я відчувала, що ми на Ноєвому ковчегу. Наша гримерка була вся затоплена. Я перший раз побачила, як воду можна прибирати пилососом. Це було дуже смішно", – пригадала Тіна Кароль.

Тіна Кароль про шоу на Atlas Weekend: дивіться відео онлайн

До слова, не всі фани були в захваті від шоу Тіни Кароль. Безліч з них обурилися, що на сцену Atlas Weekend вона вийшли з пітоном. "Антураж не вартий мук тварини", – писали зоозахисники в мережі.