Днями охоронець Тейлор Свіфт, який став популярним в мережі завдяки відео в тіктоці, пішов воювати. Він підтримує у війні Ізраїль.

До теми Ваші слова нічого не значать, – уряд Ізраїлю засудив Джіджі Хадід за її позицію у війні з ХАМАС

Охоронець Тейлор Свіфт вступив до ЦАХАЛу

З'ясувалося, що колишній член Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ), а нині охоронець Тейлор Свіфт повернувся на Близький Схід. Чоловік висловив своє глибоке занепокоєння через тривожну ситуацію, заявивши, що він не може просто залишатися без діла, поки люди гинуть.

У мене прекрасне життя в США, робота моєї мрії, чудові друзі та затишний дім. Я не повинен був приїжджати сюди, але я не міг стояти осторонь, коли сім'ї вбивали й спалювали живцем у своїх будинках. Не стійте осторонь склавши руки. Не будьте на неправильному боці історії,
– наголосив охоронець.

Що відомо про охоронця Тейлор Свіфт

Чоловік став популярним після одного з концертів співачки. Він викликав широке захоплення у публіки завдяки швидкій реакції на різні подразники, супроводжуючи Свіфт зі сцени. Охоронець увесь час старанно оглядав натовп на предмет потенційних загроз.

Тоді один з фанів артистки зазначив: "Він сканував тисячу людей у ​​натовпі за шість секунд, шість секунд рівно. Скільки б йому не платила Тейлор Свіфт, цього недостатньо".