Фототизер композиції, на якому зображено косатку на блакитному фоні, з'явився на інстаграм-сторінці гурту The Hardkiss 18 лютого та одразу ж привернув увагу меломанів.

Цікаво: Джастін Бібер випустив новий альбом Changes: дебют за останні п'ять років

Автором кліпу виступив відомий режисер Валерій Бебко. Ліричний трек гурту The Hardkiss він вирішив доповнити ніжним кліпом у синіх тонах. Прогнозовано, що в ролику можна побачити велику косатку, яка плаває над колективом.

"Косатка" – це не просто пісня, це стан. Занурення в прямому і переносному сенсах. Це розповідь людини, яка хоче побачити світ іншими очима, поглянути на речі під іншим кутом. Побути кимось іншим, наприклад, косаткою. У кожного з нас, на відміну від тварин, стільки можливостей, але, на жаль, використовуємо ми їх так рідко. Косатка може тільки мріяти побачити світ. Побачити далекі країни, поля за океаном, млини і нові міста. Саме про це вона мріє і співає", – поділились представники гурту.

Особливу увагу привернула солістка гурту Юлія Саніна. У новому кліпі вона постала перед меломанами у білій сукні з етномотивами та обручі. Ніжний образ гармонійно виглядав у поєднанні з мелодикою композиції "Косатка".

Дивіться кліп The Hardkiss на пісню "Косатка": відео

The Hardkiss – "Косатка": текст нової пісні

Плавати косаткою, заплющивши очі
Торкатися п‘яткою дна
І злітати вверх
Падати у хвилі одна

Приспів:
Велика і сумна
Вона співає про поля за небокраєм
Яких, на жаль, ніколи не пізнає
Про міста під дощами
Про космічнії храми
Про людей із палкими
І живими серцями

Гратися між пастками
Вмиватись льодами
Сміливо торкатись човна
Пальці на плавці
Змінює сьогодні одна

Приспів:
Велика і сумна
Вона співає про поля за небокраєм
Яких, на жаль, ніколи не пізнає
Про міста під дощами
Про космічнії храми
Про людей із палкими
І живими серцями