На початку січня побачила світ перша пісня виконавця Yummy, яка дала старт релізові його п'ятого студійного альбому. З альбомом Changes Бібер планує підкорювати найбільші концертні майданчики Канади та США під час свого масштабного гастрольного туру.

Читайте також: Джастін Бібер повернувся з новим епатажним кліпом: відео на трек Yummy

Не випадково співак для прем'єри обрав саме День закоханих, адже більшість пісень цього альбому присвячені палким почуттям до дружини Гейлі. Changes поєднав у собі 17 ритмічних треків. Для створення нової музики Джастін Бібер вдався до колаборації з американськими реперами Quavo та Post Malone й виконавцем Тревісом Скоттом.

З гучним поверненням чоловіка привітала 23-річна дружина Гейлі. На сторінках свого інстаграму вона розмістила допис з обкладинкою альбому Changes та написала: "Не можу бути більш щасливою, що люди нарешті можуть почути цей альбом. Не можу більш пишатися тобою, не можу бути більш закоханою у тебе. Вітаю з дивовижним альбомом, крихітка".

Нагадаємо, що масштабний гастрольний тур співак готовий розпочати 14 травня з концертного майданчика в Сіетлі. Його щільний графік розписаний до 26 вересня 2020 року. Тоді Джастін Бібер планує завершити тур виступом в Іст-Резерфорд. Впродовж п'яти місяців зірка збиратиме арени та стадіони у десятках міст США та Канади.