У кліпі пісні Save Your Tears, яка увійшла в його останній успішний альбом 2020 року After Hours виконавець став жертвою пластичного хірурга. У нього дуже пухкі губи, гострі вилиці та підборіддя, підтягнуті повіки та крихітний ніс, повідомляє 24 канал.

До слова Без анонсів та реклами: Емінем неочікувано випустив альбом

The Weeknd – Save Your Tears: дивитись відео онлайн

Новий кліп The Weeknd не відрізнявся від попередніх робіт артиста і став таким же похмурим. Додамо, що у відео артист співає у великому ресторані, де замість гостей – ляльки та манекени, щотакож може мати певний символізм.

Нагадаємо, що після випуску останнього альбому, The Weeknd почав з'являтися на виступах та червоних доріжках в синцях, бинтах і пов'язках, які накладають після пластичних операцій або нещасливих випадків.

Актуально Греммі-2021 вручатимуть пізніше запланованого: відома дата

Реакція фанатів на кліп Save Your Tears

Фанати були вкотре приголомшені геніальністю виконавця, тому відзначили новий кліп лише позитивними коментарями в ютубі:

  • Кого взагалі хвилює Греммі?
  • Він – на крок ближчий до того, щоб стати Джокером.
  • Геніальний троль.
  • Чесно кажучи, Абель (справжнє ім'я The Weeknd, – Showbiz) сьогодні важливіший, ніж Греммі. Кому потрібен Греммі, коли ти правиш в чартах, які отримали визнання критиків?
  • Я єдиний, у кого мурашки по шкірі кожен раз, коли слухаю цю пісню?
  • Творчий і талановитий ... Просто бути вразливим і реалістичним, і не піклуватися про галузеві стандарти, які їм нав'язують... Справжній митець.

До слова, кліп всього за добу переглянули 4,5 мільйона разів.