Справа в тому, що 30-річний канадець завітав у театр Microsoft у Лос-Анджелесі із забинтованим обличчям та синцями під очима, повідомляє 24 канал. Він також одягнув червоний піджак, чорні класичні штани, чорну сорочку, шкіряні рукавиці і епатажні туфлі чорно-білого кольору.

До слова American Music Awards 2020: переможці музичної премії

У такому вигляді The Weeknd не лише позував на червоній доріжці, а й виходив за нагородами та навіть виступав. Фанати почали хвилюватись у мережі, що з ним трапилось, проте, ймовірно, була всього одна відповідь – чоловік хотів підняти тему нетверезого водіння за кермом.

"Blinding Lights (трек з останнього популярного альбому The Weeknd "After Hours", – LifeStyle 24) розповідає про те, як ти хочеш побачитися з кимось вночі, і ти нетверезий, і ти їдеш на машині до цієї людини, і тебе просто засліплюють вуличні вогні. Але ніщо не може зупинити тебе від спроб побачити цю людину, тому що ти такий самотній. Я ні в якому випадку не бажаю просувати водіння в стані сп'яніння, але ось такий похмурий підтекст", – розповідав раніше The Weeknd у виданні Elle.

Варто додати, що The Weeknd раніше вже з'являвся на публіці в схожому вигляді: у березні 2020 року у скетчі для шоу Saturday Night Live у музиканта був грим у вигляді крові; у кліпі на трек Blinding Lights чоловік також постав із травмами обличчя, а на серпневу церемонію MTV Video Music Awards він так само прийшов з синцями. Тому про побиття чи пластичні операції, найбільш вірогідно, тут не йдеться.