Британський гурт вперше очолив топ-чарт ще у 1969 році. Тоді підійнятися на верхівку їм допомогла пісня The Ballad of John and Yoko. Цей розрив між піснями гурту, які посідали перше місце, виявився рекордним. Проміжок становить 54 роки.

Пізнавально Всесвітній день The Beatles: маловідомі факти про гурт, які варто знати

The Beatles знову очолив хіт-парад у Великобританії

Трек Now and Then вийшов у світ 3 листопада й вже побив рекорд. Відомо, що у день випуску новий хіт The Beatles опинився на 42 сходинці у рейтингу протягом 10 годин. Водночас за тиждень, 10 листопада, хіт зайняв перше місце у чарті. Британський гурт побив власний рекорд, лідируючи у хіт-параді вже вісімнадцятий раз.

Ще одним рекордом легендарного колективу став проміжок між першим та останнім хітом гурту, який зайняв першість у топ-чарті. Це 60 років і 6 місяців. Адже перший раз сингл The Beatles посів першу сходинку у хіт-параді ще у травні 1963 року. Тоді вони лідирували з піснею From Me to You.

Нова пісня гурту The Beatles Now and Then: слухайте онлайн

Що цьому передувало

  • Ще у червні один із учасників гурту The Beatles Пол Маккартні повідомив, що планується створення останньої пісні рок-гурту. Для цього залучили технології штучного інтелекту. Відомо, що для композиції використали голос померлого учасника гурту Джона Леннона, аби він міг "закінчити" трек.
  • Цікаво, що демоверсію Пол Маккартні отримав минулого року від вдови Джона. Йшлося про один з кількох треків на касеті з написом для Пола, котрий Леннон створив незадовго до своєї смерті у 1980 році. До цього Маккартні багато разів повідомляв про свою готовність завершити пісню.