Коли: 1 серпня 2020 року
Де: ЮБК, Труханів острів (200 м від пішохідного моста)
Вартість квитків: від 400 грн, у продажу на Concert.ua

Білоруська техно-блюз група Intelligency повертається до Києва з новим міні-альбомом. Концерт відбудеться влітку, 1-го серпня, в клубі ЮБК на Трухановому острові. Виступ складатиметься з трьох частин: виступи повного складу, скороченого з двох учасників і техно-сету. Триває такий концерт 4 години, так що починайте готуватися вже зараз до нестримним танців на березі Дніпра.

Знали? Електронний дует Sofi Tukker виступить у Києві влітку

Останній на сьогодні альбом Intelligency – Renovatio вийшов взимку 2019 го року і буквально підірвав соцмережі. Пісня August підкорила Tik-Tok і стала однією з найбільш запитуваних композицій у пошуку. Крім того, вона злетіла на перші місця чартів Shazam в Україні, Білорусі та Росії, а в світовому рейтингу дісталася до 21-го місця і рухається вище. До речі, вчора група випустила відео на цю пісню – подивитися його ви можете прямо зараз.

Дивитися відео Intelligency – August:

Так що зараз кожне 15-е відео в Tik Tok знято під трек Intelligency, а в чарті Shazam вона прагне до потрапляння в топ-20 світу. Причина успіху – неординарний стиль групи, що поєднує в собі techno, IDM і blues.