Коли: 4 липня 2020 року
Де: Bel etage (вул. Шота Руставелі, 16А)
Вартість квитків: від 990 грн, у продажу на Concert.ua

Через світову пандемію коронавірусу та прийняті у зв’язку із цим обмеження на проведення масових заходів американський дует Sofi Tukker скасував майже увесь свій світовий тур. Тож музиканти не зможуть виступити у Києві 27 квітня, як це було заплановано.

На щастя, на цьому погані новини для українських прихильників запальних музикантів завершуються – київський концерт один з небагатьох, для яких артисти змогли погодити нову дату. Тож Sofi Tukker обов’язково приїдуть до нас, але влітку – 4 липня цього року. Місце події залишається незмінним – клуб Bel etage, усі раніше придбані квитки – дійсні.

Найбільший прояв любові сьогодні – не бути разом фізично. На жаль – і ми впевнені, це не стане для вас сюрпризом – це значить, що ми скасуємо наш весняний тур. Ми вбиті горем, але також віримо, що це зробить нас сильнішими у довгостроковій перспективі. Ми будемо разом, як тільки зможемо. Любимо вас. Піклуйтесь про себе. І залишайтесь вдома!
– Софі Хоулі-Уелд та Такер Халперн.

Знали? Пісня Sofi Tukker стала головною музичною темою серіалу "Новий папа" Соррентіно

Проте Софі та Такер нагадують, що попри скасування та перенесення концертів вони увесь цей час будуть зі своїми прихильниками. Кожного дня о 19:00 за київським часом невгамовний дует грає діджей-сети прямо зі своєї вітальні. Тож якщо ви засумуєте у ізоляції – підписуйтесь на Sofi Tukker у Facebook та Instagram. Ці двоє точно знають рецепт вдалої вечірки на карантині.