Однак TAYANNA не розчаровується, а йде "творити далі". Про це зірка написала зворушливий пост в Instagram одразу ж після фіналу відбору Євробачення-2018.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення 2018 від України: онлайн-трансляція фіналу

Ні одна поразка мене не покладе на коліна. Я падаю на них тільки від щастя сама. В моєму житті кожного дня з'являється те, про що я мріяла і мрію. Це магія... Я зрозуміла цінність людей, які вірять в мене і люблять мене. Я полюбила себе – ту, яку мене не знав ніхто, навіть я. Я знайшла свій шлях і він настільки різнобарвний та наповнений подіями, що я не помічаю темних плям на ньому, а бачу тільки світло і це світло даруєте мені ви всі. Ви знаєте, хто ви для мене, а я буду для вас творити, те що мені дає Бог!,
– прокоментувала співачка TAYANNA.

Читайте також: Українська співачка різко відреагувала на перемогу MELOVIN у Нацвідборі Євробачення

Нагадаємо, що Національний відбір на Євробачення 2018 – це музичний конкурс, на якому визначають представника України на пісенному конкурсі Євробачення. За право представляти нашу країну у фіналі відбору змагалися: гурт Kadnay, Tayanna, гурт The Erised, Laud, Vilna, Melovin. Перемогу у фіналі і право представляти Україну в Лісабоні 10 травня отримав можливість MELOVIN.