Матвієнко опублікувала селфі на фоні глядацького залу Палацу культури КПІ, де проходив Нацвідбір, і залишила лаконічний підпис в Instagram, який оцінили далеко не всі користувачі.

Читайте також: Переможець Нацвідбору Євробачення-2018 MELOVIN прокоментував свій виступ

"Без коментарів", – підписала фото Тоня Матвієнко, додавши неоднозначні хештеги "#тількіневін", "#катаракта", "#грьобанімалолєткі", "#продуктстб", натякаючи на свою незгоду з перемогою MELOVIN’а та на його особливість з лінзою у лівому оці, а також хештеги "#леля" і "#язатаяну", підтримуючи цим фіналістку Tayanna, яка отримала друге місце у фіналі Нацвідбору.


Тоня Матвієнко про перемогу MELOVIN'а у фіналі Нацвідбору Євробачення-2018

Такий допис викликав хвилю обурень від користувачів, які не погодились із висловленнями Тоні Матвієнко.

"Тоня, поважайте вибір країни... Дуже ганебний вчинок!", "Мала би сором! Ганьба!!! Яка вибачте в ср*ку катаракта? Чи підлітки не люди і не мають права голосувати?! Якраз вони найбільше наближені до Європи і вони знають, що зараз слухають! І за що буде голосувати народ! Чи по вашому від України мала поїхати ця вертихвістка?!", " Тоня, ви теж проект "1+1", до цього вас ніхто не знав, та й зараз вас особливо не спостерігаю. Зазвезділася!".

"Це трішки вже перебір. І показування своєї невихованості. Якщо вам щось не подобається – не дивіться, задовільняйтесь своєю Tayanna’ою десь в іншому місці. Вибачте, але говорити, що я не хочу співати на англійській мові, це я взагалі не знаю, ким потрібно бути. Якщо не хочеш співати, це твої проблеми – вали з конкурсу, а не показуй із себе царівну" та інші користувачі залишали негативні коментарі під дописом Матвієнко.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення-2018: Джамала розповіла про погрози від фанів MELOVIN

Однак знайшлись і ті шанувальники, які підтримали Тоню: "Хтось фукає на Козловського, хтось на Винника, але у всіх таких "зафуканих" є свої шанувальники. Хтось фукає тихенько, хтось голосно… Тоня фукнула на Мелвина (чи як його там), тепер ви фукаєте на Тоню. Всі такі запальні, аж тошнить...", "Я впевнена, якщо б MELOVIN так висловив власну думку про неї, або будь-якого іншого артиста, ви б так не думали. Чому комусь можна, а комусь – ні", "Погоджусь з іншими, що повага і все таке, але свободу слова ніхто не відміняв. Вона висловилась, як і кожен з нас. Це можна продовжувати безкінечно, але кожен з нас залишиться при своїй думці" та інше.