Тарас Тополя поділився зворушливою історією з Чикаго. Гурту "Антитіла" вдалося за один вечір зібрали 49 000 доларів для українських військових.

Цікаво Гітарист OTorvald отримав поранення на фронті: гурт провів аукціон, який довів глядачів до сліз

Тарас Тополя розчулив історією

Вона трапилася в Чикаго, де "Антитіла" давали благодійний концерт. Там артисти познайомилися з воїном 79 ОДШБР Сергієм Райляном, який зараз проходить лікування в США.

До цього військовий боронив Україну на Донбасі. Вперше Сергій отримав важку контузію у Торську. Після лікування він повернувся на схід. Волонтери купили хорошу аптечку, яка врятувала його життя.


Сергій Райлян з дружиною / Скриншот з відео

У Мар'янці Райлян підірвався на міні. У нього було повністю переломане обличчя, очниці, ніс, верхня і нижня щелепа, перелом хребта, а уламок потрапив йому в живіт і пробив легеню.

Але завдяки тій аптечці, яку зібрали мені волонтери – хлопці мене стабілізували і довезли. Завдяки цій аптечці у моєї матері залишився син… Ось до чого можуть привести ваші 20 доларів донату,
– розповів Сергій.

Воїн відвідав концерт "Антитіл" та подарував символ десантника – свій берет, який пройшов з ним всю війну. Він хотів, щоб музиканти провели аукціон і зібрали гроші на аптечки для ЗСУ.

Наступного дня цей берет придбали за 20 000 доларів. Після аукціону берет повернули власникові, адже це була цінна для нього річ.

Так, за один вечір "Антитіла" зібрали 49 000 доларів лише на аукціонах. За них можна купити 980 якісних аптечок, а це 980 врятованих життів.

"Антитіла" гастролюють в США: дивіться відео онлайн

Чому "Антитіла" збирають гроші на аптечки

  • Музиканти під час свого благодійного туру в США мріють зібрати 500 000 доларів на 10 000 якісних аптечок для ЗСУ.
  • Все через те, що троє учасників гурту з початку масштабної війни стали парамедиками і знають, що рятує життя бійців на фронті.
  • Для цього музиканти привезли до США артефакти війни, які раніше допомагали знищувати ворогів на передовій. Вони проводять аукціони.
  • Наразі артистам вдалося зібрати 150 000 доларів на концертах у США та Канаді.