Раніше, Татяна Брик брала участь у першому сезоні шоу "Супермодель по-українськи" і стала одною з найперших дівчат, хто побував на славнозвісному реаліті-проєкті, де зайняла 3-тє переможне місце.

До речі Супер топ-модель по-українськи: Таня Брик прокоментувала перемогу на шоу

Біографія

Тані Брик 23 роки, вона народилась у місті Миколаїв та з 14 років почала працювати моделлю. Із самого дитинства, дівчина займається танцями й обожнює сцену – саме це сприяло початку її модельної кар'єри. У 2014 році Таня вирішила спробувати свої сили та пішла на кастинг відомого реаліті-шоу "Супермодель по-українськи", де її помітив один із експертів проєкту –Сергій Нікітюк. Дівчину відібрали до 200 кращих, а потім пройшовши шлях шоу, вона потрапила до трійки найкращих.

Переможниця встигала поєднувати і кастинги, і навчання, адже має дві спеціальності: фармацевт-провізор і парфумер-косметолог.

Таня Брик переможниця Супер Топ-модель по-українськи
Таня Брик – переможниця "Супер Топ-модель по-українськи"

На фіналі "Супер топ-модель по-українськи" Брик виступила з промовою про захист жінок від домашнього насильства. За результатами випробувань і завдяки своїм щирим словам – вона й здобула перемогу.

Досягнення

Модельний шлях Тані Брик яскравий та насичений модельними контрактами. Серед її робочих досягнень - артбук Yohji Yamamoto, обкладинка L'officiel, розворот Vogue, кампейн бренду Pepe Jeans і робота з Charlotte Tilbury. Дівчина працювала моделлю в Малайзії. На 4 сезон реаліті-шоу її запросив Сергій Нікітюк, з яким вона потоваришувала ще першого сезону.