Нещодавно глядачі популярного шоу "Супер топ-модель по-українськи" дізнались найталановитішу зі всіх учасниць. Переможницею проєкту стала Таня Брик. Вона прокоментувала останній випуск та свій тріумф, повідомляє Новий канал.

До слова Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 10 випуск: грандіозний фінал

Фінал "Супер топ-моделі по-українськи"

Шлях учасниць на проєкті був справді неймовірним. Їм довелось пройти близько 30 випробувань, приміряти десятки різноманітних образів, попрацювати з зірковими експертами та зніматися у 3 областях України.

Але на Таню Брик, Дашу Майстренко та Сашу Литвин чекали останні кроки до перемоги. Це було яскраве дефіле у стилі шоу Victoria's Seсret під музичний супровід Макса Барських, фотосесія на люстрі та читання соціальних маніфестів.

Коли дівчата читали свої маніфести, я розуміла, що пишаюся ними, за них не соромно. Саша, Даша і Таня – дорослі й усвідомлені. Цей той випадок, коли ти вже ні за кого конкретно не вболіваєш, тому що незалежно від того, хто переможе, всі троє – гідні звання переможниці,
– зізналася ведуча Нового каналу Алла Костромічова.

Таня Брик
Фіналістки проєкту / Фото Нового каналу

Коментар переможниці Тані Брик

Після того, як фіналістки зробили все, що було в їх силах, Алла Костромічова нарешті оголосила ім'я переможниці. Окрім звання "Супер топ-моделі по-українськи", Таня отримала нагороду в 300 тисяч гривень, зйомку на обкладинку модного глянцевого журналу і річний запас вітамінного комплексу для підтримки краси та здоров'я.

Якщо чесно, спершу не вірила, що перемогла – думала, що сплю, і це мені сниться. Коли почали вітати, я, звісно, була шокована! Навіть попри те, що на проекті було дуже важко, під час фіналу в мене на очі наверталися сльози – не хотіла, щоб Суперсезон закінчувався,
– розповіла Таня Брик.

Таня Брик
Таня Брик / Фото Нового каналу

Але не лише Таня не хотіла, щоб проект добігав кінця. Адже сезон був неймовірним у всіх планах: як за видовищністю, так і за посилом.

"Я дуже чекала Суперсезону, оскільки це квінтесенція всіх наших пошуків, які тривали сім років. Дуже чекала зустрічі з дівчатами, які досягли висот із нашою допомогою. Хотіла подивитися, як вони виросли. Та й спостерігати за битвою найсильніших – це найбільш видовищне що може бути. Тож я дуже задоволена сезоном і тим, як розкрилися дівчата. Думаю, жодна з них не пошкодувала, що брала участь у сезоні All Stars", – розповіла експертка шоу і фотографиня Соня Плакидюк..