46-річний музикант сфотографувався на площі Ринок у рідному Львові. Поряд з ним позувала донька його колишньої цивільної дружини Лялі Фонарьової, з якою Вакарчук був разом більш як 20 років. Схоже, з Діаною він залишився в добрих стосунках.

До теми Святослав Вакарчук у Львові зустрівся з лікарем з Маріуполя: "Це місто, якого немає"

Рідкісне фото Вакарчука з донькою Діаною

Удвох вони тримали синьо-жовтий прапор від бійців 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади, котрий співаку передали в подарунок.

У підписі фронтмен "Океану Ельзи" розповів, що у Львові його прийомна донька з перших днів війни. Вона об'єдналася з друзями та шукає прихисток у Європі біженцям, що евакуювалися з гарячих точок на Сході.

Вона разом з командою однодумців волонтерить у Львові з перших днів війни. Допомагають біженцям зі Сходу, що потрапили до Львова, знайти прихисток в різних містах Європи,
– похвалився Святослав Вакарчук.

Святослав Вакарчук з донькою Лялі Фонарьової у Львові / Фото з інстаграму лідера "Океану Ельзи"

Повний текст публікації Святослава Вакарчука:

Цей прапор – подарунок від бійців 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади. Розгорнули його у Львові разом з донькою Діаною. До речі, вона разом з командою однодумців волонтерить у Львові з перших днів війни. Допомагають біженцям зі Сходу, що потрапили до Львова, знайти прихисток в різних містах Європи.