Втім, днями Христина опублікувала допис, де показала архівні фото з лідером гурту "Океан Ельзи" та за сумісництвом її продюсером. Водночас вона заявила, що їхня співпраця добігла кінця.

Вас також може зацікавити "Це дуже вульгарно": Христину Соловій розкритикували за відвертий образ на концерті

Вакарчук та Соловій завершили співпрацю

Співачка подякувала продюсеру за створення альбому лемківських пісень, за цінні поради, досвід, віру та підтримку.

Дякую за прийняття та розуміння мого юнацького максималізму у 2013 році. Дякую за переконання залишитись на своєму імені — Христина Соловій. Дякую за можливість бути поруч, бачити та відчувати, захоплюватись і мріяти вище неба! За все дякую,
– написала виконавиця.

Христина наголосила, що це була неймовірна співпраця, яка завершилась згідно з домовленостями та без скандалів. "Далі — сама", – підсумувала Соловій.

Співпраця Вакарчука та Соловій: що відомо

  • Святослав і Христина перетнулися на популярному телешоу "Голос країни" ще у 2013 році. Тоді Соловій підкорила публіку дивовижним виконанням лемківської пісні "Горе долом ходжу", завдяки чому потрапила в команду до Святослава Вакарчука.
  • З часом він взяв на себе роль її наставника та продюсера, керуючи розквітом кар'єри.
  • Продюсування Вакарчука видалось доволі успішним, оскільки за 10 років артистка випустила чимало пісень, які є неабияк популярними сьогодні. Зокрема "Тримай", "Хто, як не ти", Fortepiano, "Таксі" та інші. Кліпи на її треки не менше подобаються публіці. Тож Христина Соловій за час співпраці з Вакарчуком здобула чималий досвід та зайняла провідне місце на українській сцені.