Відома українська співачка Світлана Тарабарова успішно поєднує кар'єру артистки та справи зіркової матусі. Вона приділяє весь вільний час дітям і ділиться деякими моментами з підписниками. Чергову серію світлин співачка опублікувала на особистій інстаграм-сторінці.

До теми З синами і невісткою: Ірина Білик з'явилась на новорічному ярмарку в столиці – фото

Нові фото Світлани Тарабарової з сином

Українська знаменитість позувала перед камерою в одній з кімнат будинку разом зі своїм сином Іваном. Вони проводили час разом та грались з собакою. А на іншому фото Світлана Тарабарова з Іванком спостерігали на те, як падає сніг за вікном. Сімейні світлини вийшли дуже зворушливими і миловидними.

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова з сином / Instagram / @tarabarova

Співачка для домашнього образу вдягнула білі штани та теплий пухнастий светр. Яскраве волосся вона вирівняла та розпустила, а на обличчі зробила легкий макіяж. Зірка тільки підкреслила губи помаранчевим блиском, який вдало доповнював аутфіт.

Син Світлани Тарабарової, Іван, був одягнений в сірі штани та білу футболку. Він радісно усміхався, коли грався з чотирилапим другом.

Шанувальників замилували нові кадри від співачки. "Ви такі милі", "Позичте нам трохи снігу", "Дуже милі", "Як вам добре!", – написали в коментарях фани.

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова з сином / Instagram / @tarabarova