На особистій сторінці в інстаграмі народна артистка України опублікувала сімейні фото, які розчулили мережу. З нагоди Дня святого Миколая Ірина Білик з синами – 5-річним Табрізом та 21-рчним Глібом і його дівчиною Алісою відвідала містечко зимових розваг, яке влаштували на площі біля палацу "Україна". Молодший син зірки завітав у резиденцію святого Миколая та не приховував свого захвату від казкової атмосфери.

До теми "Нова радість стала": Кароль, Пономарьов і Дзідзьо виконали відому колядку – відео

Дуже приємно проводжати 2020 рік в казковому містечку зимових розваг з рідними людьми,
– поділилась Ірина Білик.

Схоже, у Табріза чудові стосунки з братом Глібом і його обраницею Алісою. Адже пара весело проводила час з малюком і фотографувалась. Варто додати, що й сама Ірина Білик повністю задоволена коханою старшого сина – від кольору волосся до імені, а дівчина почувається цілком комфортно у зірковій родині.

Сини і невістка Ірини Білик
Сини і невістка Ірини Білик / Фото Instagram / @bilyk_iryna

Молодший син Ірини Білик Табріз
Молодший син Ірини Білик Табріз / Фото Instagram / @bilyk_iryna

Образ Ірини Білик

Для сімейного виходу співачка обрала яскраве вбрання, в якому точно не залишились непоміченою. На ній об'ємна яскраво-рожева куртка, лимонні светр і шапка та хутряна сумка. У свої 50 років вона виглядає надзвичайно стильно. З насиченим макіяжем і укладкою зірка прогулювалась казковим містечком, насолоджувалась ароматним напоєм та фотографувала близьких на згадку.

Ірина Білик на новорічному ярмарку в столиці
Ірина Білик на новорічному ярмарку в столиці / Фото Instagram / @bilyk_iryna