31-річна Світлана Тарабарова налякала прихильників фото під крапельницею. З лікарні вона звернулася до півмільйонної аудиторії з проханням берегти себе.

Цікава підбірка Зірка Playboy та відомі артисти: українські знаменитості, які стали волонтерами через війну

Звучить банально, але – люди, бережіть себе! Де б ви не були та що б не робили, пам'ятайте, що резерви організму хоч і великі, але ж не безкрайні. Звісно, війна, і всі ми зараз солдати, і не час скиглити. Тож просто бережіть себе,
– нагадала Світлана Тарабарова.

Співачка натякнула, що в лікарні опинилася через "синдром вцілілого" і нервове виснаження, з яким сьогодні стикаються тисячі українців. Проте зірка поспішила додати, що з нею вже все гаразд.

"Зі мною вже все плюс-мінус добре, криза минула, дякую за хвилювання. Просто пильнуйте і шануйте себе зараз максимально", – написала Тарабарова й оптимістично додала, що заспіває на волонтерських концертах усім, хто чекав.

Світлана Тарабарова в лікарні в Івано-Франківську / Фото з інстаграму співачки

У коментарях Світлану Тарабарову підтримав ледь не весь український шоу-біз:

  • Христина Решетник: "О, Боже! Дорогенька, тримайся! І одужуй скоріше";
  • Ірина Федишин: "Якнайшвидшого тобі одужання";
  • Слава Дьомін: "Одужуй, мала";
  • Мята: "Свєтік, не здумай, тримайся. Швидкого одужання";
  • Nino Basilaya: "Одужуйте";
  • Арам Арзуманян: "Скорішого одужання тобі".

Повний текст публікації Світлани Тарабарової:

Певно звучить банально, але – люди, бережіть себе! Де б ви не були та що б не робили, пам'ятайте, що резерви організму хоч і великі, але ж не безкрайні. Або тіло знайде спосіб нагадати вам про те… І хоч довелося перенести кілька волонтерських виступів, ми обов'язково зустрінемося з усіма, хто чекав.

Звісно, війна, і всі ми зараз солдати, і не час скиглити. Тож просто бережіть себе, знайдіть 5 хвилин сьогодні, аби почитати про "синдром вцілілого", про важливість відновлення нервової системи та тіла, аби не втрачати потім 5 днів на лікування.

P.S. Окрема подяка лікарям Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Ви диво. Зі мною вже все плюс-мінус добре, криза минула, дякую за хвилювання. Просто пильнуйте і шануйте себе зараз максимально.