Раніше таксист відмовився везти пасажирок, які попросили його спілкуватися українською. Натомість Світлана Лобода підтримала чоловіка.

Цікаво Про "провокаторів" ламаною українською: таксист, що спричинив мовний скандал, записав відео

Лобода готова взяти таксиста на роботу

Відповідну заяву співачка зробила в інстаграм-сторіс. Світлана Лобода опублікувала відео з тим самим таксистом, у якому він ламаною українською мовою відповідає на закиди хейтерів.

Я готова цього хлопця взяти на роботу,
– підписала відео російською мовою Лобода.

Своє рішення артистка не пояснила. Чи дійсно Світлана Лобода запросить його працювати водієм – невідомо.


Лобода готова взяти таксиста на роботу / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Співачку розкритикували

Після такого вчинку Лободу захейтили. Зокрема, блогер Богдан Беспалов, який раніше говорив, що Лобода заслужила другого шансу, тепер переконаний, що їй не місце в Україні.

Все, що треба знати про Лободу – шматок лайна. Я був одним з небагатьох, хто довго підтримував її у медіапросторі Лободу. Але Світлана забиває останні цвяхи в труну своєї кар'єри. Підтримавши таксиста, вона лише показала, що малороска,
– написав він.


Беспалов висловився про вчинок Лободи / Скриншот з його інстаграм-сторіс

Що відомо про мовний скандал з таксистом у Києві

  • Днями у Києві таксист відмовився обслуговувати пасажирок українською мовою. Натомість чоловік зупинив машину, виклав багаж і висадив жінок, а сам поїхав.
  • Згодом компанія Bolt, у якій працював таксист, повідомила, що чоловіка було звільнено і відсторонено від користування їхнім сервісом назавжди.
  • Проте знайшлися й ті, хто заступився за таксиста. Серед них – ексрадник Офісу президента Олексій Арестович. Він заявив, що готовий допомогти таксисту грошима, поки той шукатиме нову роботу.
  • А депутат від ОПЗЖ Юрій Бойко записав відео, у якому заявив, що таксист став "жертвою дискримінації за мовним принципом".