На пресконференції у Львові представниця Суспільного Оксана Скибінська ручилася, що за Євробачення-2022 Kalush Orchestra платитиме не зі своєї кишені. Поїздку гурту в Турин профінансували міжнародні партнери. Яку суму виділили, не розсекречують.

До теми Показали приховану красу України, – Kalush Orchestra презентували візитку на Євробачення-2022

Де Kalush Orchestra взяли гроші на Євробачення-2022

Суспільне повністю забезпечує участь України в конкурсі. Було залучено допомогу міжнародних партнерів, тому гурт зможе взяти участь без надто накладних витрат для себе,
– заявила голова делегації України на Євробаченні-2022.

"Безпосередньо суму назвати складно, тому що підготовка досі триває. Ми повинні розуміти, що вона розпочалася ще пів року тому й досі триває. Тому зараз говорити про якісь цифри зарано, але ми над цим працюємо", – додала Оксана Скибінська.

Kalush Orchestra на площі Ринок у Львові: фото

Що відомо про участь Kalush Orchestra на Євробаченні-2022

  • Гурт виступить у Турині наживо у першому півфіналі Євробачення-2022 10 травня. Хлопці вийдуть на сцену з піснею Stefania під номером 6.
  • За прогнозами букмекерів Україна не лише пройде у фінал, який відбудеться 14 травня, а й посяде перше місце, ставки зросли з 33 до 42%.
  • Цікаво, що за місяць до конкурсу в Kalush Orchestra відбулися зміни. Бек-вокаліста Джоні Дивного замінив Саша Таб, відомий як фронтмен гурту "Сальто назад".