Нагадаємо, що учасницями "Супер топ-модель по-українськи" стали дівчата із попередніх сезонів.

До теми У шоу Супер топ-модель по-українськи 4 сезон перемогла Таня Брик

Фінальний тиждень розпочався зі спілкуванням психолінгвістом. Він пояснив дівчатам, що вони – публічні люди, а відтак мають істотний вплив на аудиторію. Тож у своїй фінальній промові вони повинні порушити якусь дійсно важливу соціальну тему, показати свою позицію, а головне – достукатися до аудиторії.

Кожна з моделей отримала домашнє завдання – записувати свої думки на смартфон, на основі чого і буде сформована їхня промова.

Несподівано, але завдання виявилось не під силу одній з найспокійніших та найдобріших дівчат на Супер топ-модель по-українськи 4 сезон Даші Майстренко. Сподіваємось, дівчина зможе зібратися з духом і створить дійсно сильну промову.

День фіналу

Як і попередніх років, у день фіналу на Супер топ-модель по-українськи 4 сезон повернулись всі дівчата. І їхнє повернення було дійсно феєричним – вони влаштували неймовірне шоу-дефіле.

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон / Супер топ-модель по-українськи 4 сезон

Цікаво, що більшість дівчат вважають – перемоги заслуговує лише Таня Брик.

Читайте також Супер топ-модель по-українськи: всі учасниці шоу

Перший приз

Сервіс MAKEUP обрав свою переможницю, ту модель, яка стане обличчям бренду. Компанія мала змогу обрати будь-яку модель, не лише фіналісток. Однак приз вирішили віддати одній з моделей, що пройшла у фінал – Даші Майстренко.

Остання фотосесія на проєкті

Перед фіналістками Супер топ-модель по-українськи 4 сезон стояла дуже непроста фотосесія. Кожну з дівчат буквально підвішували на люстрі. Вони мали позувати у повітрі, а їх знімали одразу 5 камер. І варто відзначити, що кожна з моделей показала дійсно вдалу роботу.

Читайте також Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 9 випуск: експерти визначили фіналісток

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон / Супер топ-модель по-українськи 4 сезон

Ну і останнє завдання на проєкті Супер топ-модель по-українськи 4 сезон – промова кожної з фіналісток. В кожної з дівчат був свій маніфест – Саша говорила про віру в себе, Даша – про те, що не варто боятись падати, головне – потім не боятись піднятись, а Таня порушила тему домашнього насильства.

Переможниця

Експерти оцінили фінальну роботу усіх дівчат. Вибір був непростий. Але, схоже, судді дослухались до думки більшості учасниць. Тож переможницею Супер топ-модель по-українськи 4 сезон стала Тетяна Брик.

Вона була однією з перших учасниць на проєкті. Ще у своєму сезоні Таня показувала відмінну роботу. Але був у неї один недолік – зайва вага. Саме тому дівчина не дійшла до фіналу.

Та одразу після проєкту дівчина почала активно працювати над собою і дуже швидко виправила ситуацію. На Супер топ-модель по-українськи 4 сезон Таня Брик повернулась в ідеальній формі.