Яскраве відкриття проєкту "Танці з зірками" для багатьох українських знаменитостей стало викликом. Для української співачки Євгенії Власової вихід на паркет став своєрідним поверненням у шоу-бізнес після 10-річної паузи.

Радимо прочитати "Танці з зірками 2021" 1 випуск: ефектне повернення Власової та зухвалий подарунок для Кухар

Відверте зізнання Євгенії Власової

Співачка розповіла, що їй насправді було важко подолати хворобу та відновитися після неї. Танцювати перед глядачами після таких труднощів – неймовірна перемога для зірки.

Після страшної операції, де з 10 виживає 1… Я пам'ятаю, як я у махровому халаті не могла і кроку зробити. Було складно підіймати покривало, не те, що зараз танцювати. Це очманіло, що я можу танцювати,
– поділилась Євгенія Власова.

"Я дуже стомилася від того, що мене асоціюють із болячками. Просто за спиною я чую: "А, це та, яка ледь не вмерла", "Та, яка розлучилася", "Та, у якої був рак". Це витримати нереально", – зізналась виконавиця.

Євгенія Власова додала, що її хвороба погано вплинула й на доньку. Їй хотілося б, щоб дівчину не запитували про стан здоров'я зіркової матусі, а говорили про її успіхи та досягнення.

"Танці з зірками 2021" 1 випуск: дивіться онлайн – виступ Євгенії Власової та Макса Леонова


Виступ Власової на "Танцях з зірками"

  • Партнером артистки виявився Макс Леонов – переможець минулого сезону та колишній партнер Санти Дімопулос.
  • У першому випуску пара станцювала романтичний квікстеп. Їхній виступ розчулив Катерину Кухар – вона навіть встала та обійняла зірку.
  • "Я пишаюся вами. Я розумію, як багато у вас зараз на кону. Ви отримали вже такий джек-пот – Макса, але він зараз грає для вас як плюс, так і мінус. Тому що у квікстепі ви дещо розгубилися. Тож я бажаю, щоб ви зібрали усі свої сили, проявили свій характер бійця і показали справжню себе", – зауважила Катерина Кухар.
  • Водночас судді додали, що в танці не вистачило вогню. Тож парі поставили 15 балів.