Агент Стівена Кінга повідомив російському видавництву "АСТ" про те, що його книжки наразі в Росії не видаватимуться. Письменник офіційно призупинив співпрацю по усіх російських контрактах.

До слова На знак солідарності з народом України: зірка "Гри престолів" відвідає концерт у Лондоні

Стівен Кінг не видаватиме книжки в Росії

Останнім романом Стівена Кінга, що видається в Росії, стане детектив "Біллі Саммерс". Він з'явиться у книгарнях Росії 6 квітня, а на цифрових майданчиках – 15 квітня.

Як пише видавництво, романи "короля жахів" зможуть продавати ще три – чотири роки, однак нові його детективи вже не будуть доступні в країні-агресорі.

Права на всі раніше куплені твори залишаються за "АСТ" на весь час дії контрактів (найближчі три – чотири роки), а ось нових романів та продовження минулих прав якийсь найближчий час справді не буде,
– повідомили у видавництві.

Нагадаємо, Стівен Кінг ще 5 березня підтримав канадського письменника Лінвуда Барклая, який відмовився продовжувати контракти з російськими видавництвами. Так Кінг вкотре підтримав Україну.

Стівен Кінг вважається найпопулярнішим письменником в Росії – він вже три роки очолює список творців, книжки якого випускають найбільше. Цей список публікує Російська книжкова палата.

Стівен Кінг і раніше підтримував українців у війні з Росією: