Про це йдеться у заяві голови Об'єднання українців Польщі Петра Тим, яку він оприлюднив у Facebook.

У пояснювальній записці (польської прикордонної служби) зазначено, що група являє собою "загрозу для державного ладу і громадського порядку,
– зазначив він.

Українці Польщі називають таке рішення польської влади "черговим актом антиукраїнської істерії, яка останнім часом нагнітається у польському суспільстві".

"Об’єднання українців у Польщі з тривогою спостерігає за агресивними діями, спрямованими проти українців у Польщі", – йдеться у заяві.

Тима нагадав, що в неділю 3 липня Ot Vinta повинен був відіграти концерт у Варшаві в рамках фестивалю Plac Defilad. Гурт досить відомий у Польщі, адже перед цим він вже понад 20 разів виступав з концертами в цій країні.

А перед цим Ot Vinta було заборонено виступати на фестивалі організованому Об’єднанням українців у Польщі "Ніч на Івана Купала" 2 липня у Перемишлі.

Тоді концерт гурту скасували через наполягання місцевої організації вболівальників футбольного клубу "Полонія", представники якої звинуватили музикантів у "просуванні бандерівської ідеології".

Komunikat W dniu dzisiejszym o godz. 4 na przejściu granicznym z Ukrainą Uściług - Zosin funkcjonariusze Straży...

Опубліковано Piotr Tyma 3 липня 2016 р.

Нагадаємо, 3 липня стало відомо, що українську групу Ot Vinta не пропустили на концерт в Польщу. Музикантам пояснили, що прийшов наказ від МВС Польщі не пропускати їх через кордон.